«Миколаївщина – багатий аграрний край і нам є що запропонувати»: Олександр Стаднік бере участь у Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь

Поділитися:

3 жовтня в Житомирі стартував Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь, що триватиме два дні та в якому беруть участь делегації від всіх областей України. Представництво від Миколаївщини очолив голова облдержадміністрації Олександр Стаднік.

Захід спрямований на розвиток інвестиційного і культурного співробітництва, представлення економічного потенціалу регіонів у сферах торгівлі, промисловості, сільськогосподарського співробітництва.

Саме на потенціалі Миколаївщини в сфері сільського господарства акцентував свою увагу голова Миколаївської ОДА.

«Пишаюся представляти Миколаївську область на Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь. Переконаний, що подібні масштабні міжнародні події є гарною нагодою для налагодження нових ділових зв’язків, поглиблення співробітництва та розвитку торгово-економічних відносин між нашими країнами. Україна переважно експортує до Білорусі продукцію сільського господарства. Миколаївщина – багатий аграрний край і нам є що запропонувати білоруським колегам. Тому впродовж форуму активно працюватимемо у цьому напрямку», – коментує очільник Миколаївської ОДА.

В рамках першого дня форуму Олександр Стаднік мав ряд зустрічей – корисних для встановлення партнерських зв’язків з білоруською стороною. Зокрема голова Миколаївської облдержадміністрації поспілкувався з головою Мінського обласного виконавчого комітету Республіки Білорусь Анатолієм Ісаченком.

«Обговорили питання налагодження та шляхи подальшого розвитку ділових взаємин між Миколаївщиною та білоруською стороною у аграрній, виробничій та інших сферах. Переконаний, що подібні зустрічі є корисними не лише для встановлення партнерських зв’язків, а й безцінним джерелом обміну досвідом», – зазначає Олександр Стаднік.

Відмітимо, що 4 жовтня відбудеться пленарне засідання форуму в якому візьмуть участь президенти України Володимир Зеленський та Білорусі Олександр Лукашенко. Очікується, що понад 200 представників бізнесу обох країн підпишуть угоди про співпрацю.

Про це повідомляє Миколаївська обласна державна адміністрація

Поділитися: